PHONE  +48-692-961-191      

     MAIL stsystem@stsystem.pl 

Mamy przyjemność przedstawić projekt, jaki zrealizowaliśmy dla firmy JANKO - sterownik wydawania płynów spożywczych: SOKOMAT.

Sercem urządzenia jest opracowany przez nas moduł MW, rozbudowany o dodatkową płytkę wykonawczą. Istotą pracy urządzenia jest:
- sterowanie pobieraniem opłat z wrzutnika monet,
- sterowanie wydawaniem odmierzonej ilości soku,
- automatyczne czyszczenie układu hydraulicznego maszyny każdorazowo po wydaniu towaru, oraz cyklicznie z nastawianym interwałem.
Automat przygotowany jest do pracy z czterema zestawami kaset z sokiem. Wyboru soku klient może dokonać przy użyciu przycisków umieszczonych na elewacji maszyny, lub bezpośrednio z poziomu panelu dotykowego.
Odmierzanie soku realizowane jest z użyciem przepływomierza o rozdzielczości 1impuls / 1ml cieczy (dodatkowo rozszerzone o badanie zbocza narastającego i opadającego). Dzięki tak dokładnemu pomiarowi jesteśmy w stanie precyzyjnie sterować dawkowaniem soku, w zależności od wybranej pojemności kubka. 
Serwisant posiada pełną możliwość parametryzacji maszyny - od wyboru typu soku w danej kasecie, poprzez pojemność kubka, cenę, aż po parametry automatycznego czyszczenia.