ikona telefon

ikona telefon  +48-692-961-191      

     ikona email stsystem@stsystem.pl 

Potrzebujesz nietypowego rozwiązania sprzętowego? Strzał w dziesiątkę!
Świadczymy usługi w zakresie projektowania układów elektronicznych i tworzenia wydajnego oprogramowania dla systemów wbudowanych. Specjalizujemy się w projektach typu embedded systems opartych o mikrokontrolery AVR oraz moduły ESP.

W swoich rozwiązaniach zawsze stawiamy na wysoki stopień interakcji urządzenia z użytkownikiem. Staramy się, aby nasze projekty potrafiło obsłużyć nawet dziecko. Dzięki temu nasz Klient otrzymuje rozwiązanie, które od strony funkcjonalnej daje szereg korzyści takich jak: prostota obsługi, zminimalizowany czas potrzebny do nauczenia się obsługi przez użytkownika końcowego, niezawodność działania. Zarówno w czasie trwania okresu gwarancyjnego, jak i po jego upływie służymy pomocą w konfiguracji, obsłudze i modyfikacji sposobu działania.

st system icon story 1

ST - SYSTEM [2013 - 2018]

{ "@context": "http://schema.org", "@type": "Organization", "url": "http://www.stsystem.pl", "logo": "http://www.stsystem.pl/grafiki/_LOGO/LOGO_ST_SYSTEM_small_tlo.PNG", "contactPoint": [{ "@type": "ContactPoint", "telephone": "+48-692-961-191", "contactType": "customer service" }] }