Ten przykład powstał zupełnie przez przypadek. Na forum elektroda.pl pod adresem http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=2465481&highlight= trafiłem na ciekawą koncepcję tworzenia wykresu na wyświetlaczu alfanumerycznym. Postanowiłem ugryźć ten temat. Dzięki parodniowej wymianie korespondencji z Autorem pomysłu, w rezultacie powstał kod, który można w łatwy sposób wykorzystać w swoich projektach. Ten przykład powstał na bazie 07_DS18B20_single - wykres pokazuje nam wartości temperatury pomiędzy 16 a 32 stopnie. Co prawda nie do końca zgadzaliśmy się z Autorem pierwowzoru w niektórych kwestiach, jednak dzięki tej burzliwej "burzy mózgów" obydwaj zyskaliśmy wiele konstruktywnych wniosków. :)

Podobnie jak w innych przykładach, również tu korzystam ze struktur.

Do pobrania:

Użyj opcji uploadu plików, aby przekazać mi kod do sprawdzenia. Postaram się zajrzeć do niego tak szybko jak będzie to możliwe. Paczkę z poprawionym kodem umieszczę w tym samym miejscu.

 

 

Jeżeli wystąpi sytuacja, w której zostanie wyświetlona zawartość folderu z innego działu - należy wyczyścić cache przeglądarki! Następnie przeładować stronę.


Komentarze  

 
# DavidDavid 2016-11-11 08:57
This actually answered my drawback, thank you!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Licznik odwiedzin

Mapa odwiedzin 

Copyright © ST WebSite 2017

Stronę hostuje FutureHost. []

Strona korzysta z plików cookie. Dane przechowywane na Twoim komputerze służą wyłą…cznie do poprawienia funkcjonalnoś›ci witryny. Jeżeli tego nie akceptujesz - powinieneś› ją… opuś›cić‡.

Akceptujesz ciasteczka z tej witryny?