ikona telefon

ikona telefon  +48-692-961-191      

     ikona email stsystem@stsystem.pl 

Poniżej prezentujemy Państwu wybrane realizacje z naszego portfolio.
Ze względu na charakter obiektów i umowy handlowe nie wszystko możemy tu pokazać.

Zapraszamy do kontaktu celem omówienia szczegółów.SOKOMAT

Mamy przyjemność przedstawić projekt, jaki zrealizowaliśmy dla firmy JANKO - sterownik wydawania płynów spożywczych: SOKOMAT.

Sercem urządzenia jest opracowany przez nas moduł MW, rozbudowany o dodatkową płytkę wykonawczą. Istotą pracy urządzenia jest:
- sterowanie pobieraniem opłat z wrzutnika monet,
- sterowanie wydawaniem odmierzonej ilości soku,
- automatyczne czyszczenie układu hydraulicznego maszyny każdorazowo po wydaniu towaru, oraz cyklicznie z nastawianym interwałem.
Automat przygotowany jest do pracy z czterema zestawami kaset z sokiem. Wyboru soku klient może dokonać przy użyciu przycisków umieszczonych na elewacji maszyny, lub bezpośrednio z poziomu panelu dotykowego.
Odmierzanie soku realizowane jest z użyciem przepływomierza o rozdzielczości 1impuls / 1ml cieczy (dodatkowo rozszerzone o badanie zbocza narastającego i opadającego). Dzięki tak dokładnemu pomiarowi jesteśmy w stanie precyzyjnie sterować dawkowaniem soku, w zależności od wybranej pojemności kubka. 
Serwisant posiada pełną możliwość parametryzacji maszyny - od wyboru typu soku w danej kasecie, poprzez pojemność kubka, cenę, aż po parametry automatycznego czyszczenia.


st system icon story 1

ST - SYSTEM [2013 - 2018]

{ "@context": "http://schema.org", "@type": "Organization", "url": "http://www.stsystem.pl", "logo": "http://www.stsystem.pl/grafiki/_LOGO/LOGO_ST_SYSTEM_small_tlo.PNG", "contactPoint": [{ "@type": "ContactPoint", "telephone": "+48-692-961-191", "contactType": "customer service" }] }